ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Чи потрібно вінчатися молодим?

Зображення користувача admin.
Втр, 05/14/2013 - 16:42 -- admin
Далеко не всі сучасні пари вибирають вінчання в якості невід'ємного етапу в одруженні. Адже вінчання - освячення шлюбу церквою - це відповідальний і важливий крок, що вимагає свідомості обох членів майбутньої родини. У чому ж полягає ритуал вінчання, що він тягне за собою і в якому випадку можна і потрібно освячувати свій союз церквою?
Молодятам слід знати, що вінчання принципово відрізняється від розпису у Загсі. Під час цього ритуалу ви даєте обітницю в церкві, свідчачи про те, що пару ви вибрали один раз і на все життя. Приймаючи рішення вінчатися, ви не повинні допускати навіть думки про розлучення, і мови про шлюбний договір та попередження ризиків у разі розпаду сім'ї. Перед обличчям Бога ви даєте обіцянку не брехати, не зраджувати, ставитися один до одного з глибокою взаємною повагою, бути терпимими і розважливими в шлюбі.
ЗАГС, на відміну від церкви, не накладає на молодят ніяких жорстких моральних зобов'язань. Простіше кажучи, чоловік і дружина можуть подати заяву про розлучення в будь-який момент - навіть через кілька місяців після весілля. Церква ж допускає розрив сім'ї лише з двох причин: зрада й божевілля одного з подружжя. Крім того, вінчатися у другому шлюбі дозволяється тільки у виняткових випадках.
Таким чином, вінчатися в церкві можна, будучи повністю впевненими в своєму виборі і цілком довіряючи своєму обранцеві. І, звичайно ж, обидві молоді людини повинні бути хрещеними і віруючими (в адекватному значенні цього поняття). Обряд вінчання вимагає беззастережної чесності та абсолютної готовності дати клятву перед Богом. Саме тому багато пар вінчаються лише після 25 років спільного життя ...
У відношенні того, коли потрібно проводити вінчання, також не існує жодних жорстких канонів. Головне - пам'ятати про те, що вінчання - це священне таїнство, на якому повинні бути присутніми тільки самі рідні та близькі, а не десятки друзів і знайомих. Краще не проводити вінчання в один день з розписом в Загсі і весільним банкетом. Клятви слід приносити в спокійній обстановці і не перетворювати вінчання в данину моді. Адже неспроста кажуть, що найщасливіші шлюби укладаються на небесах ...
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники