ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Ігри з крашанками

Срд, 04/22/2009 - 12:16 -- Будячок

Вказівки до проведення: в цих іграх юнацтву необхідно виявити спритність, вправ­ність. Що старші діти, то більш складні варіанти можна їм запропонувати. В ці ігри можна грати й удвох, однак з більшою кількістю учасників вони прохо­дять цікавіше.

Варіант 1

Діти розкладають на столі принесені яйця і закривають їх шапками. На сто­лі також лежать шапки, під якими нічого немає. Потім шапки рухають по столу. Один із учасників гри в цей час перебуває поза кімнатою. Його викликають і питають, під якою шапкою яйця. Ведучий піднімає шапку і, якщо там є кра­шанки, гравець забирає їх собі. Гра триває доти, аж поки всі крашанки не розберуть. Кому пощастить, той додому цілу шапку яєць понесе.

Варіант 2

Змагаються, чиє яйце довше крутитиметься. За командою діти одночасно розкручують свої крашанки. Чиє яйце довше крутиться, той і переможець, він забирає яйце того, хто зазнав поразки.

Варіант З

Гравці сідають біля стін кімнати один проти одного і катають крашанки. Крашанки зіштовхуються. Чиє яйце розбивається, той віддає його суперникові.

Варіант 4

Крашанки катають з гірки. Чиє яйце покотиться далі - той і переможець. Він забирає крашанки решти гравців.

Сюрприз

Ваш сюрприз складатиметься з багатьох різних шарів кольорового пластиліну. Спершу виліпіть малесеньке яйце, наприклад, з жовтого пластиліну. Загорніть його у шар зеленого пластиліну, потім - червоного тощо, поки ваш витвір не нагадуватиме звичайнісіньке куряче яйце. Ось тепер прийшов час розважатися! Покладіть ваше яйце у яйцерізку і розріжте його на кілька шматків. Кожен з них має чудернацький вигляд. Надто цікаво буде тоді, коли кілька гравців одночасно зліплять по такому сюрпризу, потім обміняються ними між собою, і кожен зможе розрізати яйце іншого!

Підказка:

У кого нема яйцерізки, той може скористатися звичайнісіньким ножем, яким легко можна розрізати яйце на тоненькі скибочки. Але слідкуйте за своїми пальцями!

Повітряне яйце

П'ять однакових підставок для яєць поставте одна за одною на столі. У найближчу покладіть м'ячик для пінг-понгу. Один гравець вмикає секундомір, інший намагається дмухнути так, щоб м'ячик перелетів у наступну підставку. Так триває доти, доки він не опиниться в останній підставці. Відтак записується час, за який виконано вправу.

А тепер гравці міняються місцями, і наступний намагається зробити все швидше за попереднього.

Слизьке яйце

Беруть багато яєць, з яких попередньо видувають жовток і білок, ретельно промивають, а потім за допомогою лійки заповнюють рідкою желейною масою. Аби дати вмістові яйця затверднути, найкраще поставити його у картонну коробку, а тоді - у холодильник.

Підказка:

Желейний розчин слід готувати, до­тримуючись вказівок на пакеті, хіба що слід доливати трохи менше води.

Ото буде втіха, коли, розбивши яйце, ти раптом виявиш усередині зелене, червоне або жовте желе!

Чиє яйце далі закотиться?

Кожен гравець отримує зварене накруто яйце. Роблять невеличкий схил і пускають яйця по ньому. В кого яйце закотиться далі за всіх, той і виграв. За приз йому буде яйце суперника.

Підказка 1:

Якщо поблизу немає відповідного пагорба чи ями, можна використати дошку, сперши її під кутом на стіну і пускаючи яйця з імпровізованого схилу вниз.

Підказка 2:

Замість яєць можна, звісно, використати й інші круглі предмети, наприклад, кульки, круглі камінці або дерев'яні писанки.

Яєчна битва

Щоб розпочати поєдинок, два гравці стають один навпроти одного. Кожен із них тримає в руці зварене яйце. Потім гравці кажуть хором: «На старт! Увага! Руш!» і одним махом стукають­ся яйцями. Раз, і чиєсь яйце розбилося. Пе­реможець іде шукати господаря іншого цілого яйця.

Підказка нишком:

Хто спробує вдарити швидше за ін­шого, той і виграє! Яйця слід завжди спрямовувати гострим кінцем одне на одне!

Яєчна головоломка

З тонкого картону виріжте з десяток однакових за розміром паперових яєць. Кожне з них слід розрізати на дві частини різноманітними способами. Перед грою слід розкласти частини яєць на стіл і перемішати.

Спробуйте тепер знайти дві частини одного яйця.

Хто сильніше дмухне?

Кожен гравець отримує порожнє яйце і кладе його перед собою на зем­лю. Потім діти стають на коліна і, почувши сигнал, починають дмухати щосили, женучи «спорт­сменів» по дистанції до фінішу. Звісно, зробити це не так уже й просто, адже порожні яйця постійно змінюють траєкторію.

Взято з www.cym.org/ua

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники