ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Великоднє деревце - новий тренд?

Зображення користувача admin.
Срд, 05/15/2013 - 18:28 -- admin

Це сучасна альтернатива ялинці, яку ретельно і з фантазією прикрашають до Різдвяних свят. Разом з тим, просто з Німеччини, приходить до нас популярна мода на «тюнінг» гілочок – великодніми яйцями, квітами та оригінальними прикрасами. Таке барвисте «деревце» може бути цікавим декоративним елементом кожного святкового столу.

Якщо у вас бракує часу для створення численних мальовничих великодніх прикрас, пропонуємо вам вибрати таке чарівне «деревце». Це не повинна бути велика ялинка – залишимо такі традиції для зимового Різдва. 
Наше альтернативне деревце – це композиція з кількох незвичайних гілочок. І потрібно лише трішки творчості та кілька додатків, з яких на протязі короткого та приємного часу можна створити цікаву прикрасу. Не сумнівайтеся, ваш рукотворний «шедевр» створить весняну атмосферу в квартирі та потішить не одного малюка!
Знадобиться всього кілька цікавих гілочок, горщик або масивна ваза та різноманітні кольорові прикраси (стрічки, пір’я, пусті яєчні шкаралупки, квіти).
Деревце чудово виглядатиме на великодньому столі, книжковій поличці або в кутку вітальні. Воно надасть інтер’єру неповторності та підкреслить великодній настрій.
Все залежить лише від вашої фантазії і від розміру вибраних гілочок.
Єдине, що слід враховувати, це стриманість. Важливо, щоб деревце не було перевантажене надлишком прикрас, недбало складених разом, а тішило око протягом всіх святкових днів.
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники