ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Декорування за допомогою дроту, ниток і гачка

Зображення користувача admin.
Чтв, 05/23/2013 - 19:00 -- admin

Сьогодні ми запропонуємо Вам розглянути ще один цікавий спосіб декорування, який дасть змогу створювати красиві та оригінальні чаші, абажури, пано та різноманітні прикраси. Якщо маєте навики в'язання гачком, то взагалі не повинно виникнути проблем при освоєнні цієї техніки. Але якщо цих вмінь нема - теж не варто опускати руки, нічого складного нема! Отже, викиньте все зайве з голови, залиште місце тільки справі, і - вперед, будемо створювати нові шедеври!

Для роботи нам обов'язково буде потрібен мідний або алюмінієвий дріт. Бажано - твердий, із зовнішньою пластиковою оболонкою. Почнемо із простого: згинаємо дріт до ротірбних форм. Не скупіться на фантазію, адже візерунок з дроту - основа нашого виробу. Якщо дріт погано гнеться - можна зняти пластикову ізоляцію у місцях згину, це полекшить роботу.

Зігнули дріт до потрібної форми? Добре! Приступаємо до наступного кроку: починаємо обв'язувати дріт ниткою за допомогою гачка. Бажано це робити меланжовою пряжею або ниткою для в'язання. Це надасть особливого вигляду нашим виробам. 

Зверніть увагу: аби обв'язка не зіскакувала з дроту, кінець дроту загинається у вигляді петлі. 

Готовий виріб можна зв'язати до купи такими ж нитками, які використовувавли і при обв'язуванні дроту. 

Зовнішню поверхню нашої чаші, вази чи пано 

можна прикрасити намистинами. Також намистом можна замаскувати місця, де просвічується дріт.

Аналогічно замість дроту можна використати пластикові або металеві кільця, наприклад, залишки від старого карнизу. Там мають бути кільця, до яких кріпиться штора або тюль. На крайній випадок, такі кільця можна зробити самому, з того ж таки дроту. Можна зробити їх спеціально різних розиірів, це надасть нашій композиції особливого шарму, і такої собі, "художньої недбалості". 

Аби правильно зформувати вазу чи чашу, можна використати справжню вазу, чашу або іншу річ, яка нам підійде по формі, і скористатись нею як каркасом нашого виробу.

Як бачите - нічого складного нема, варто лише взятись за роботу із гарним настроєм! Маю надію, що після прочитання цієї статті, Ви вже загорілись якоюсь цікавою ідеєєю. Тож, наш сайт бажає Вам натхнення! Щасти!

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники