ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Оригінальні способи декорування великодніх яєць

Зображення користувача admin.
Срд, 05/01/2013 - 17:52 -- admin

Яйця, пофарбовані лаком для нігтів? А чом би й ні! Ми всі знаємо про фарбування великодніх яєць в цибулинні або про дивовижне їх перетворення на писанки за допомогою воску та барвників. Чому б не спробувати який-небудь новий оригінальний метод? Ось перевірені способи для того, щоб урізноманітнити вміст великоднього кошика.

 
Декорування за допомогою лаку для нігтів
Якщо у вас в косметичці завалявся непотрібний або старий лак для нігтів, використовуйте його для прикрашання яєць! Таким чином ви отримаєте дуже інтенсивний колір і блиск. Пензликом для лаку, особливо тоненьким, ви зможете намалювати маленькі, витончені візерунки. Звісно, це яйце з макіяжем більше не придатне для їжі!
Стилізація під перепелині яйця
Спочатку обробіть яйця обраним барвником або (що набагато безпечніше) занурте їх в розчин міцного чаю. Цим ви досягнете природного кольору перепелиних яєць. Коли досягнете бажаного відтінку, візьміть непотрібну зубну щітку, накладіть на неї темно-коричневий барвник і нерівномірно обприскайте яйце.
 
Яйця у веселкових смужках
По-перше, досить жорстко обгорніть яйця гумками. Потім опустіть їх у вибрану фарбу. Коли яйця висохнуть, видаліть деякі гумки і занурте їх в інший барвник. Дію можна повторити неодноразово, щоразу вибираючи новий колір, щоб отримати ефект веселки. Можна не сумніватися, що гості будуть вражені вашими художніми здібностями!
 
У гламурному стилі
Для створення вражаючих великодніх яєць потрібно присвятити трохи вільного часу. До речі, такі рукодільні заняття дають можливість відмінно розслабитися! Приготуйте для декорування все, що підказує вам ваша фантазія - різнокольорові нитки, блискітки, бісер, пір'я (список відкритий). Тоді обклейте ними яйця по певному візерунку або дайте волю вашій уяві і створіть невеликі абстрактні твори мистецтва. Такі гарні яйця, безумовно, буде шкода знищити. Тому сфотографуйте їх, зробіть фотографії, а потім оформіть в рамки - і у вас з'явиться маленька фотогалерея своїх рукотворних шедеврів.
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники