ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Полімерна глина для початківців

Зображення користувача admin.
Срд, 05/01/2013 - 16:26 -- admin

Кожна людина має необхідність реалізувати свої творчі здібності. Для багатьох це природна потреба. Але не завжди є можливості для цього. Тривале не задоволення природних потреб веде до внутрішніх конфліктів з цілим спектром негативних наслідків.

Творення не завжди матеріальне, письменникові, винахідникові, артистові не знадобиться жоден матеріал для творчості, якщо їх основний вид діяльності збігатиметься з їх талантом. Але якщо робота така, що в ній основне - це чітке виконання правил та інструкцій, а не пошук і створення чогось нового, то відкритим залишиться питання про додаткове заняття для душі. Обмеження в часі і засобах – одна з причин, чому це питання не вирішується.

Полімерна глина – це найдоступніший матеріал для творчості. Розфасована невеликими шматочками – 50-60 гр, і всього одна інструкція – після виготовлення виріб підлягає термічній обробці протягом 15-25 хвилин при температурі 110-130 градусів. Творчий процес вимагає по-перше натхнення, по-друге хоч яких-небудь знань про матеріал з яким збираєшся працювати. Ну а такі речі як знання і досвід - це приходить з часом.
Художні вироби з глини відносяться до декоративно-прикладного мистецтва. Глина - прадавній матеріал, з яким працювала людина, мистецтво кераміки передавалося від майстра до учня. А процес виготовлення навіть найпростішого виробу вимагає днів п'ять (з врахуванням просушування і випалення). Полімерна глина – сучасний матеріал, промислове виготовлення почалося в кінці 60-х років: ФІМО (Fimo) в Германії, Ліммо (Limmo) в Італії, Ськальпей/поліформ (Sculpey/polyform) в США. Узявши один шматочок, будь-якого кольору можна спробувати реалізувати свої творчі фантазії, адже працювати з глиною так само просто як з пластиліном. А на виготовлення простого, але повністю готового виробу знадобиться одна година разом з випаленням і охолодженням. Якщо ж є можливість придбати декілька шматочків, то краще узяти основні кольори – жовтий, червоний, синій – для здобуття всього спектру, білий і чорний для зміни відтінків.
Займатися творчою роботою ніколи не пізно. У творчій праці людина знаходить радість.
 
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники