ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Вишивання

Зображення користувача admin.

Вишивання стрічками

Нед, 05/26/2013 - 16:36 -- admin

Відомо, що вишивка стрічками має дуже давню історію, але і зараз не перестає бути модним хоббі. Такою вишивкою можна прикрасити як повсякденний одяг чи білизну, так і святкову вишиванку, головний убір чи верхній одяг. Також, гарно буде виглядати такий декор і на подушках, рушках, скатерках чи навіть сумочках або й скриньках для жіночих прикрас, тощо. В давнину, за часів Київської Русі було прийнято стрічкою вишивати рушник, в яких загортали дитину одразу після її народження. В наш час теж не рідко можна зустріти дитячі речі.

Прання та прасування вишитих виробів

Чтв, 05/20/2010 - 14:40 -- tr@lik

Отже, як прати та прасувати вишиті вироби!  

Якщо ви виконали вишивку великого розміру, і вона довго була в роботі, її слід попрати безпосередньо після закінчення. Крім того, вишиті вироби потрібно прати після більш-менш тривалого користування ними. Для цього вишивку спочатку замочують в теплій воді на 2 години і тільки після цього перуть (краще дитячим милом). При цьому намилювати слід тільки ті місця, де немає вишивки, і рубці.

Випраний таким способом виріб слід прополоскати в теплій воді, без зайвої сили викрутити, злегка струсити і покласти в холодну воду в розпрямленому вигляді (у скрученому виробі малюнок може віддрукуватися на тлі). У холодну воду слід додати оцет - 1 ч. л. на 1 склянку води.

Вишивка та кольори

Нед, 11/08/2009 - 17:23 -- tr@lik

У будь-якій вишивці велике значення має колірне рішення. Тому при підборі ниток необхідно враховувати поєднання кольорів, а також вплив їх один на одного.
Для початку варто познайомитися з колірною гармонією, тобто основними властивостями взаємодії кольорів і узгодженістю у поєднанні їх між собою.
За основу гармонійного підбору кольорів береться колірне коло, званий інакше - спектром. Спектр являє собою безперервний ряд градієнтів кольорів (переходу від найсвітлішого тону до найтемнішого): червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного, синього, фіолетового. Ці кольори відокремлені один від одного гамою проміжних тонів. Якщо кольори спектру в тому ж порядку розташувати в колі, то між синьо-фіолетовим і червоним буде пурпурний.
Візуально колірне коло поділяється за діаметром навпіл, де в одну половину входять теплі кольори, а в іншу - холодні.

''Бюджетне'' оформлення готової вишивки

Нед, 10/18/2009 - 16:15 -- tr@lik

Погодьтеся, не кожна вишивальниця може дозволити відвідати багетну майстерню, ціни дуже кусаються! Особливо якщо ти пенсіонерка, студентка, тощо. Але ж так хочеться щоб твоя робота була оформлена естетично і стильно, в рамці.
Побувавши в багетній майстерні, для себе я зробила висновок, що я теж так зможу, нічого складного!
Отже, ваша вишита робота випрана, відпрасована і готова до свого гідного оздоблення.

Спробуємо оформити роботу в найпростішу рамочку, яка продається в будь-якому фотоцентрі.
Рамочка зі зворотного боку має підкладку (такий щільний картон, на ньому може бути прикріплений утримувач, щоб рамочка могла не тільки висіти на стіні, але і можна було її поставити на полицю).

Як вишивати?

Срд, 10/14/2009 - 19:15 -- tr@lik

Дуже приємним й заспокійливим використанням вільного часу для дівчини (і не тільки), є один із видів рукоділля - вишивка.
Отже, коротка інструкція-майстер-клас
Що Вам знадобиться:
•    маркер для розмітки канви
•    пяльця
•    нитки
•    схема для вишивки
•    голки
•    канва

Підписатися на Вишивання

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники