ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Як вишивати?

Срд, 10/14/2009 - 19:15 -- tr@lik

Дуже приємним й заспокійливим використанням вільного часу для дівчини (і не тільки), є один із видів рукоділля - вишивка.
Отже, коротка інструкція-майстер-клас
Що Вам знадобиться:
•    маркер для розмітки канви
•    пяльця
•    нитки
•    схема для вишивки
•    голки
•    канва

1 крок
Для початку вам необхідно вибрати малюнок для вишивки. Його можна або купити в магазині в комплекті з набором для вишивки, або вибрати картинку з журналу, чи завантажити з нашого сайту (цілком безкоштовно).

2 крок
Щоб зручніше було вишивати, можна розмітити канву спеціальним маркером, що легко видаляється при пранні вже готової вишивки. Якщо під рукою немає маркера, то можна просто вибрати який-небудь великий елемент у центрі картинки й починати вишивати з нього.

3 крок
Після того, як ви розмітили канву, її необхідно заправити в пяльце. Зробити це зовсім не складно: канва накладається на обруч меншого діаметру. Потім, поверх канви накладається другий обруч. Канву необхідно натягнути так, щоб канва не провисала й потім затягти гвинтик обруча.

4 крок
Тепер, коли канва розмічена й закріплена в пяльцах можна починати безпосередньо вишивку. Щоб виворіт виглядав акуратно, потрібно закріплювати нитку не вузликом, а стібком. Існує безліч різних видів хрестів, я розповім про найпростіший, котрий, однак, дозволяє вишивати дуже гарні й досить складні картини.

5 крок
Отже, простий хрест виконується в такий спосіб:
 з вивороту канви робиться прокол на лицьову. Потім, робиться перший елемент стібка: по діагоналі, зверху - долілиць, ліворуч - праворуч. Вийде напівхрест. Щоб завершити стібок, робиться т же саме: виконується елемент стібка зверху-долілиць, але вже праворуч - ліворуч. Якщо за схемою передбачається цілий ряд хрестів одного кольору, то можна спочатку в ряд виконати перші елементи стібків, а потім, у зворотному напрямку завершальні елементи.

6 крок
Після виконання всієї вишивки, канву необхідно випрати в теплій воді, висушити праскою й при бажанні вставити в рамку.

Удачі й захопленості процесом!

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники