ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ

Пон, 03/15/2010 - 18:12 -- Будячок

Дорогі друзі!
Цей текст є проектом, який ми вважаємо необхідним запропонувати Вам для максимально широкого і вдумливого обговорення. Нашою метою є об’єднання інтелектуальних зусиль усіх небайдужих, мислячих громадян України – незалежно від нашої національної, расової, культурної, статевої чи іншої приналежності – для протистояння страхіттю, яке всім нам загрожує:
Призначення на посаду міністра освіти й науки України одіозного політика Дмітрія Табачніка шокувало вітчизняну наукову, освітню й культурну спільноту. Фактично доля наших дітей і онуків, майбутнє нашої Вітчизни з волі політиканів опинилися в руках людини, «прославленої» цілою низкою кричущих україноненависницьких, ксенофобських виступів. У своїх приступах ненависті до України і всього українського він опускався до відвертого, неприкритого, безцеремонного розпалювання внутрішньонаціональної і міжнаціональної ворожнечі, зважуючись на заяви, які з погляду цивілізованого демократичного суспільства не можуть бути потрактовані інакше як фашистські (див., для прикладу, його статті «Аннигиляция национальной идеи» в газеті «Киевский телеграфъ» від 3-5.01.2008, чи «Галичанские «крестоносцы» против Украины» в тижневику «2000» від 11.07.2008). Доходило до того, що навіть партійні колеґи Дмітрія Табачніка характеризували його як «дешевого клоуна», звинувачуючи в пограбуванні українських музеїв та картинних ґалерей.

Чи готові Ви довірити освіту своїх дітей і онуків людині, котрі нині готова оголосити «проскрибованими» мешканців Галичини, завтра – Волині, післязавтра – Поділля, далі – Таврії, Слобожанщини, Донеччини?! Чи зважитеся Ви віддати наше майбутнє до рук того, ким керує зоологічна ненависть до тих, кому «не пощастило» народитися й мешкати в «неправильному» реґіоні?! Чого чекати від політика з таким мисленням далі – облаштування українських «загумінків», російських «концлаґєрєй», єврейських «ґетто», кримськотатарських «зон особого посєлєнія»?!!
Ми не можемо допустити того, щоби людина з таким мисленням обіймала будь-яку посаду в цивілізованій правовій державі.
Отже, ми оголошуємо владі, котра допустилася такого ганебного призначення, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПРОТИВ!
Це означає, що ми зобов’язуємося – доти, доки Міністерством освіти і науки України керує людина з україноненависницьким, ксенофобським, фашистським мисленням:
- у міру сил, можливостей, упливу кожного з нас протистояти владі, котра допустилася такого катастрофічного для кожної мислячої, демократичної людини призначення;
- не виконувати жодного наказу, указу, розпорядження такої влади, спрямованого на згортання людських прав і свобод громадян України; всіх людей, незалежно від їхньої національної, расової, релігійної чи іншої приналежності;
- не брати участі в жодних офіційних заходах, які організовує ця влада;
- у всіх своїх публічних виступах привертати увагу громадськості до цієї нагальної, кричущої проблеми.
Закликаємо всіх освітян, культурних діячів і науковців, усіх небайдужих людей стати на захист демократії і людських прав. А тих, хто наразі не готовий до активного протесту, просимо принаймні не замовчувати фактів тиску, перешкоджання вільному висловленню своєї громадянської позиції, до яких може вдаватися влада, представники якої сповідують людиноненависницьку ідеологію.
Ми приймаємо всі адекватні правки, ідеї, пропозиції (крім тих, що суперечать природі людських прав, демократії і свободі). Конкретні правки, пропозиції й доповнення просимо (для того, щоб зручніше було їх систематизувати й опрацьовувати) залишати винятково в коментарях під цим текстом на сайті ]]>http://inlit.com.ua.]]>

Дякуємо за розуміння і підтримку!

Сергій Пантюк, письменник, видавець; м. Київ
 

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники