ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

«УВАГА! В Україні масові політичні репресії»

Чтв, 01/20/2011 - 17:45 -- Будячок
«УВАГА! В Україні почалися масові політичні репресії»

Коли вони прийшли по комуністів,
Я мовчав - Я ж не був комуністом.
Потім вони прийшли по соціалістів,
Я мовчав - Я ж-бо не соціал-демократ.
Потім вони прийшли по профспілкових діячів,
Я мовчав - Я ж не член профспілки.
А коли вони забрали мене,
Вже не було нікого, хто міг би за мене заступитися.

(Мартін Німеллер)

Окрім відомих випадків затримання та допитів організаторів "підприємницького майдану",

звільнень з посад та заведення кримінальних справ на українських істориків-дослідників визвольного руху та голодоморів (]]>http://www.unian.net/ukr/news/news-395079.html]]>, ]]>http://www.pravda.com.ua/news/2010/09/14/5382009/]]>, ]]>http://zik.com.ua/ua/news/2010/12/02/259814]]>), останнім часом посилилася активність СБУ стосовно опозиційних політиків.
В тому числі, Генпрокуратура активно взялася допитувати Тимошенко (]]>http://www.24tv.com.ua/news/1/1/67006]]>), а напередодні Нового Року навіть арештувала Луценка.
У зв'язку із цим мимоволі згадується Білорусь, де у день виборів без жодних "церемоній" було затримано 7 з 9 опозиційних кандидатів (]]>http://kp.by/daily/24610.5/780372/]]>).
Очевидно, що якщо події в Україні і надалі розвиватимуться таким чином, то незабаром всіх, кого (з точки зору владних сил) варто "знешкодити", таки знешкодять.
Як тепер виявилося, арешти політиків - далеко не межа, і чим далі - тим страшніше (]]>http://narsolidarnist.livejournal.com/9379.html]]>). Тепер вже починають арештовувати і голів всеукраїнських ГРОМАДСЬКИХ організацій, які вже до політики ніякого (принаймні, прямого) відношення не мають. Сьогодні стало відомо про арешт вищих осіб ВО "Тризуб" (]]>http://www.zaxid.net/newsua/2011/1/10/142133/]]>, ]]>http://bilozerska.livejournal.com/]]>).
Як на мене, від самого вибуху "пам'ятника" вже за кілометр смердить провокацією (]]>http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/5/5755098/]]>). "Праві активісти" могли б і кращу назву придумати (видно, у провокаторів забракло фантазії). Не кажучи вже про погрози стосовно підриву синагог разом із сіоністами.
До того ж, згідно останньої інформації, тризубівців уже звинувачують не в якомусь там підриві пам'ятника, а в "тероризмі, зв’язках з північно-кавказькими моджахедами та спробою замаху на Президента України Віктора Януковича" (]]>http://molotoff.info/sprotyv/praviy/2833-tryzub.html]]>) - нісенітниця повна.
В будь-якому випадку, очевидним є те, що влада робить все можливе, аби поступово і цинічно пересадити всіх "незгодних" (майже так само, як і в "братній країні": ]]>http://khodorkovsky.ru/mbk/appearances/2010/11/02/13762.html]]>).
Зрозуміло, що "небайдужі" мають бодай на якийсь час відкинути особисті симпатії/антипатії, ідеологічні штампи та інші речі, які заважають виступити єдиним фронтом проти тоталітарного наступу. Інакше через рік уже не буде навіть тих форм квазіопозиції, які існують зараз.
Тому закликаю Вас, по-перше, поширити дану інформацію про "бєспрєдєл", що відбувається в державі. По-друге, не залишатися осторонь і долучатися до акцій протесту, які відбуваються в Києві (і, час від часу, в інших містах) / або, якщо є можливість, то організовувати такі акції. Зокрема, ось деякі із запланованих: ]]>http://napivprovidnik.livejournal.com/292466.html]]>, ]]>http://o-danylyuk.livejournal.com/46145.html]]>.

др. Максим Кобєлєв ( Острозький осередок СУМ в Україні)

]]>http://www.cym.org/UA/news/Uvaha-Represii.asp]]>

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники