ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Якою я бачу Україну

Чтв, 10/29/2009 - 20:44 -- Будячок

Хмельницька міська організація Спілки Української Молоді в Україні, в рамках проекту «Громадські організації-інститут суспільної довіри», провела конкурс учнівських творів «Якою я бачу Україну», який відбувався з 5- 23 жовтня 2009 року.
 Даний конкурс спрямований на підтримку талановитої молоді Хмельниччини, патріотичного виховання молодого покоління та соціальної адаптації «дітей вулиці».Даний проект полягає у проведенні серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх шкіл а також для дітей із соціальних сімей міста Хмельницького конкурсу творів на тему : «Якою я бачу Україну». Переможці конкурсу матимуть  екскурсію в м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області та до Хотинської фортеці 07.11.09 року. Учасників конкурсу ми запрошуємо взяти участь в майстер-класі з самчиківського розпису, який відбудеться 11.11.09 в обласній юнацькій бібліотеці о 12.00.

Цей проект – найкраща можливість стимулювати талановиту, патріотичну молодь розвивати свої таланти, підтримати дітей у прагненні бути українцем, творити для нашої держави та бути активним членом суспільства.
В конкурсі прийняли участь 54 учні шкіл міста Хмельницького, серед яких 8 хлопчиків та 46 дівчаток. Діти проявили високий рівень патріотизму, любові до рідного краю, а також майстерністю викласти свої думки на папері.
Найактивнішими виявились учіні таких шкіл:
НВК 2,ЗОШ№ 15, ЗОШ№17, НВК 7, ЗОШ 29, ЗОШ 18, ЗОШ 22.
Загалом, участь в конкурсі, прийняли школярі з 12 шкіл міста Хмельницького.
Проект  реалізується  в рамках конкурсу малих грантів на проведення інформаційних компаній місцевими громадськими організаціями Вінницької та Хмельницької областей , організованих, мережею громадських організацій :Вінницького обласного комітету молодіжних організацій, ВОМГО «Наше Поділля», ВММЮО «Скити», ВОГО «Вінницький прес-клуб», за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (США), та за сприянням обласного Благодійного Фонду «Карітас»,та  Асоціації жінок у бізнесі.
Довідково: «Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.
Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).

За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори. Проведення традиційного літнього табору для сумівців та соціально-незахищених дітей є внеском в розвиток національної виховної системи та продовженням довголітньої традиції сумівського таборуваня.
 

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники