ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Різне

Косметика праукраїнок

Срд, 10/02/2013 - 00:15 -- Будячок

Кожна дівчина і жінка бажає виглядати якнайкраще. Сучасні жінки задля зовнішньої краси часто витрачають неабияку суму грошей, даючи хороший прибуток сотні косметичних компаній. Але чи потрібно витрачати багато грошей, щоб виглядати красиво, молодо а найголовніше-здорово? На це точну відповідь знали українські жінки сотню років тому.  Вони вміли доглядати за обличчя, використовуючи лишень природні маски та скраби. Давайте ж згадаємо як.

Догляд за обличчям.

Зображення користувача admin.

Весільний букет - не нова традиція

Нед, 07/07/2013 - 01:22 -- admin
Сьогодні важко уявити сучасне весілля без великої кількості атрибутів. Це і рушники, і бокали, і стрічки, і короваї, і подарунки від молодят і, звісно ж, весільний букет нареченої. Що стосується останнього, то питання весільної флористики все частіше займає важливе місце у весільній церемонії. Чому ж таку важливу роль відводять квітам на весіллі, адже, здавалось, можна цілком обійтись і без них? А справа в тому, що квіти - це перш за все відображення почуттів молодят - таких чистих, ніжних та красивих. По-друге, квіти мають і магічне значення, кожна квіточка щось символізує.
Зображення користувача admin.

Від давньої скрині до сучасного комоду

Втр, 07/02/2013 - 23:47 -- admin
Стара добротна скриня - обов'язковий атрибут мало не кожної сільської хати чи не до середини XX століття. Та й зараз її можна знайти у помешканнях, де живуть старі люди. Як вона виглядала ? Зазвичай її робили із міцних порід дерев, які не так просто піддавались шкідникам або часу, наприклад з дубу. Для більшої міцності та в якості декору часто оббивали залізом та прикрашали різьбою на стінках та кришці, іноді розмальовували фарбами. Бідніші сім'ї не мали такої можливості, тому робили скрині із не прикрашеного дерева та без різьби.
Теги: 
Зображення користувача admin.

Семиренківська держава

Чтв, 06/20/2013 - 15:00 -- admin
Завдяки діяльності Яхненків-Симиренка та інших цукрозаводчиків в Україні виникла нова галузь сільського господарства — бурякосіяння. Цукрові заводи в Україні стали годувальниками сотень тисяч робітників, де вчорашні безземельні селяни із різних куточків України і Росії знаходили для себе заробіток.
Теги: 
Зображення користувача admin.

Історичні відомості про бісер

Срд, 06/12/2013 - 16:45 -- admin
Плести бісер – це однин з найзахоплюючих і однин з найкрасивіших методів оздоблення не тільки минулих часів, а й теперішніх. Достеменно невідомо де і коли саме виник бісер, історію його виникнення пов’язують ще з Стародавнім Єгиптом, приблизно 6000 років до нашої ери. Бісер йшов нога в ногу з розвитком людства. Як тільки винайшло скло, одразу й з’явився бісер, з подальшим розвитком він ставав все меншим і меншим. Потім цент виробництва бісеру перемістився в Римську імперію, а саме в Олександрію.
Теги: 
Зображення користувача admin.

Класичні види весільних зачісок

Чтв, 05/30/2013 - 19:07 -- admin
Зачіска є чи не головною складовою образу нареченої. В залежності від виду і стилю весільної зачіски підбираються ювелірні прикраси та аксесуари до весільного вбрання. Саме тому важливо правильно вибрати вид весільної зачіски. Сьогодні професіонали індустрії краси та весільної моди стверджують: на піку популярності - класика. Тому давайте поговоримо про класичних різновидах весільних зачісок для наречених.
 
Пучок
Теги: 
Зображення користувача admin.

Великоднє деревце - новий тренд?

Срд, 05/15/2013 - 18:28 -- admin

Це сучасна альтернатива ялинці, яку ретельно і з фантазією прикрашають до Різдвяних свят. Разом з тим, просто з Німеччини, приходить до нас популярна мода на «тюнінг» гілочок – великодніми яйцями, квітами та оригінальними прикрасами. Таке барвисте «деревце» може бути цікавим декоративним елементом кожного святкового столу.

Жіночий стегновий одяг

Втр, 05/14/2013 - 21:09 -- Будячок

Україна-унікальна країна, на одній її території проживає понад 130 національних меншин, маючи власну історію, традиції та культуру. Комфортоно живучи разом з українцями спільно творять культуру нашої країни. Від цього вона стає ще більш різноманітною, не втрачаючи свою самобутність, автентичність та багатство. Кожен регіон України особливий, іноді навіть два села поряд мають різні звичаї.

Зображення користувача admin.

Львів стає новою Прагою

Пон, 05/13/2013 - 21:29 -- admin

Протягом останніх кількох років, і особливо після оголошення Польщі та України країнами організаторами Євро 2012 з Футболу - інтерес туристів звідусіль, бажаючих побачити славнозвісне місто Лева став справжнім бумом. 

Теги: 
Зображення користувача admin.

Софія Русова – видатна постать в українській історії

Втр, 04/30/2013 - 19:53 -- admin
Софія Русова – видатна постать в українській історії

У пам'яті будь-якого народу закарбовані імена видатних постатей, які наполегливо боролися за національне відродження, збагачували рідну культуру. Й в українській історії видатних особистостей не бракувало. Варто лише здмухнути пил забуття з імен таких постатей, як Христина Алчевська, Олена Пчілка, Алла Горська, Леся Українка, Орися Сокульська. Ці тендітні жінки відстоювали право свого народу на власну мову, літературу, мистецтво, педагогіку, та не соромилися з гордістю заявляли, що вони – українки.

Сторінки

Підписатися на Різне

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники