ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Своїми руками

Зображення користувача admin.

Чеський бісер

Пон, 07/01/2013 - 19:36 -- admin
Бісер почали виробляти в Чехії після розпаду Римської імперії,  в той час вони не користувалися високою популярністю. 1200 скляних заводів випускали різні вироби зі скла, але це були в основному побутові вироби і лише декілька заводів по виробництву бісеру.  Деякі заводи спеціалізувалися на виробництві кульок для бус. Основними центрами виробництва скла в Чехії були в містах Яблуниця, Становсько і Рейхнберг.
Зображення користувача admin.

Вишивання стрічками

Нед, 05/26/2013 - 16:36 -- admin

Відомо, що вишивка стрічками має дуже давню історію, але і зараз не перестає бути модним хоббі. Такою вишивкою можна прикрасити як повсякденний одяг чи білизну, так і святкову вишиванку, головний убір чи верхній одяг. Також, гарно буде виглядати такий декор і на подушках, рушках, скатерках чи навіть сумочках або й скриньках для жіночих прикрас, тощо. В давнину, за часів Київської Русі було прийнято стрічкою вишивати рушник, в яких загортали дитину одразу після її народження. В наш час теж не рідко можна зустріти дитячі речі.

Зображення користувача admin.

Декорування за допомогою дроту, ниток і гачка

Чтв, 05/23/2013 - 19:00 -- admin

Сьогодні ми запропонуємо Вам розглянути ще один цікавий спосіб декорування, який дасть змогу створювати красиві та оригінальні чаші, абажури, пано та різноманітні прикраси. Якщо маєте навики в'язання гачком, то взагалі не повинно виникнути проблем при освоєнні цієї техніки. Але якщо цих вмінь нема - теж не варто опускати руки, нічого складного нема! Отже, викиньте все зайве з голови, залиште місце тільки справі, і - вперед, будемо створювати нові шедеври!

Зображення користувача admin.

Як прикрасити весільний коровай

Пон, 05/20/2013 - 23:46 -- admin

Коровай є одним з найголовніших елементів українського весілля. Тому якщо ви хочете аби ваше весілля запам’яталося надовго не тільки вам а й вашим гостям, то слід знати як правильно прикрасити коровай. Прикрасити коровай не важко якщо дотримуватися простиз правил: 

Зображення користувача admin.

Штори хендмейд

Птн, 05/17/2013 - 18:47 -- admin

Кожна господиня - це унікальна особистість. Напевно саме тому жінки обожнюють хенд-мейд, адже це простий і в той же час абсолютно дешевий спосіб надати оригінальності не тільки самій, а й своєму домашньому вогнищу. Саме тому штори ручної роботи - це візитівка жіночої творчості, її лице. Кожен, хто би не зайшов у помешкання одразу помітить цей елемент декору вікон, та одразу складе власне враження. Але ж ми хочемо, аби це враження про нас було максимально позитивним ? Тому, давайте розпочнемо.

Зображення користувача admin.

Декупаж для початківців

Птн, 05/17/2013 - 17:27 -- admin

До нашого життя зараз увійшло модне французьке слово декупаж, що у перекладі на український позначає вирізування, це декоративно ужиткове мистецтво, з елементами якого всі ми знайомі з дитинства. Ще у дитячому садку та школі на уроках праці навчали аплікації, вирізуванню і приклеюванню фігурок, картинок, для того, щоб порадувати батьків листівкою, яка зроблена власноруч.

Зображення користувача admin.

Великодні писанки

Срд, 05/01/2013 - 17:56 -- admin

Здавна, за традицією, на Великдень ми готуємо великодні яйц, крашанки та писанки, а з недавніх пір ще й дряпанки і мальованки. На дряпанках орнамент видряпується голкою або металевим стержнем, мальованки ж розписуються фарбами за допомогою пензля. Фарбовані яйця символізують Воскресіння Христа. На Великдень, писанки прийнято дарувати своїм близьким та друзям. Також існував обряд обміну писанками між хлопцями та дівчатами. Юнак дарував дівчині писанку, якщо вона хотіла, щоб хлопець посватав, у відповідь також дарувала йому свою писанку.

Зображення користувача admin.

Оригінальні способи декорування великодніх яєць

Срд, 05/01/2013 - 17:52 -- admin

Яйця, пофарбовані лаком для нігтів? А чом би й ні! Ми всі знаємо про фарбування великодніх яєць в цибулинні або про дивовижне їх перетворення на писанки за допомогою воску та барвників. Чому б не спробувати який-небудь новий оригінальний метод? Ось перевірені способи для того, щоб урізноманітнити вміст великоднього кошика.

 
Декорування за допомогою лаку для нігтів
Якщо у вас в косметичці завалявся непотрібний або старий лак для нігтів, використовуйте його для прикрашання яєць! Таким чином ви отримаєте дуже інтенсивний колір і блиск. Пензликом для лаку, особливо тоненьким, ви зможете намалювати маленькі, витончені візерунки. Звісно, це яйце з макіяжем більше не придатне для їжі!
Зображення користувача admin.

Полімерна глина для початківців

Срд, 05/01/2013 - 16:26 -- admin

Кожна людина має необхідність реалізувати свої творчі здібності. Для багатьох це природна потреба. Але не завжди є можливості для цього. Тривале не задоволення природних потреб веде до внутрішніх конфліктів з цілим спектром негативних наслідків.

Творення не завжди матеріальне, письменникові, винахідникові, артистові не знадобиться жоден матеріал для творчості, якщо їх основний вид діяльності збігатиметься з їх талантом. Але якщо робота така, що в ній основне - це чітке виконання правил та інструкцій, а не пошук і створення чогось нового, то відкритим залишиться питання про додаткове заняття для душі. Обмеження в часі і засобах – одна з причин, чому це питання не вирішується.

Сторінки

Підписатися на Своїми руками

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники