ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

5 способів вив'язування петель для гудзиків

Пон, 10/19/2009 - 19:36 -- tr@lik

Отвори для гудзиків можуть виконуватися у вертикальному та горизонтальному напрямках. Розмір отворів залежить не тільки від величини гудзиків, але й від ширини планок застібки.

1. За допомогою накида. Цим способом виконуються отвори для маленьких гудзиків. Планка в'яжеться гумкою 1х1. У відповідному місці перед вн. петлею зробити накид і потім провязат її разом з наступною лиц. петлею. У наступному вн. ряду накид провязати лицьовим.
2. За допомогою двох накидів. Планка в'яжеться гумкою 2х2. У відповідному місці перед 2 вн. петлями лиц. петлю і 1-у вн. петлю провязати разом з нахилом вліво, зробити 2 накида і потім 2-ю вн. петлю і наступну лицьову провязати разом лицьовою. У наступному вн. ряду накиди провязать лицьовими.

3. За допомогою закритих петель. Розмір отвору залежить від кількості закритих петель. У відповідному місці закрити необхідне число петель. У наступному ряду замість них набрати нові петлі і продовжити в'язання у відповідності з візерунком. Важливо: петлі закривати, туго натягуючи нитку.
4. На подвійний планці. Отвори виконуються за допомогою закритих петель. Важливо: щоб на складеної вдвічі планці обидва отвори співпали, вони повинні розташовуватися на однаковій відстані від згину. Потім суміщені отвори обмітати разом.
5. У вертикальному напрямку. На цільновязаній планці відзначити середину. Від неї до краю планки зв'язати окремо кілька рядів = висота отвору, нитку не обрізати. Від окремого клубка виконати стільки ж рядів на інших петлях планки і петлях основної деталі, нитку обрізати. Продовжити плетіння на всіх петлях рештою нитки.

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники