ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Штори хендмейд

Зображення користувача admin.
Птн, 05/17/2013 - 18:47 -- admin

Кожна господиня - це унікальна особистість. Напевно саме тому жінки обожнюють хенд-мейд, адже це простий і в той же час абсолютно дешевий спосіб надати оригінальності не тільки самій, а й своєму домашньому вогнищу. Саме тому штори ручної роботи - це візитівка жіночої творчості, її лице. Кожен, хто би не зайшов у помешкання одразу помітить цей елемент декору вікон, та одразу складе власне враження. Але ж ми хочемо, аби це враження про нас було максимально позитивним ? Тому, давайте розпочнемо.

Видів штор є дуже багато, це і римські, і романські, рулонні, австрійські, штора-парус, трафаретні штори, штори у вигляді ширми і багато інших. 
Звісно, всі зробити ми не можемо, тому давайте почнемо із якихось одних. Наприклад, зробимо власноруч цікаві занавіски для кухні.
Давайте подумаємо, що ми зможемо використати для них. 
Маєте багато не дуже потрібного великого бісеру, різноманітних гудзиків, штучного намиста та рибацької волосіні? Беремо дерев'яну планку і на рівномірній відстані робимо отвори для нашої волосіні. Звичайно, бажано її полакувати перед цим у колір меблів. За своїм художнім смаком нанизуємо все своє добро, яке ми познаходили у далеко захованих коробочках та ящичках. Якщо є натхнення та час - можна зробити якийсь цікавий візерунок, або ж вибагливий орнамент. Як вчепити планку із занавіскою до стіни ? Залиште цю справу для чоловіка, нехай і він залучиться до корисної справи, відчує себе господарем. Йому буде приємно, та й не жіноча це робота, забивати цв'яхи у стіну чи свердлити її.
Ось ми спробували пофантазувати на тему штори, створеної своїми руками. Як бачите, простір для фантазії не вичерпний, достатньо відкинути всі умовності та взятись із гарним настроєм до улюбленої справи. Декор може виявитись надзвичайно цікавим та прибутковим заняттям, якщо є хоч трохи хисту. Адже пошиття штор на замовлення - це не так вже й дешево. В наш час унікальність не так вже й мало коштує. 
Отже, вибирати Вам: поринути у фантазію і творити самому, чи замовити готові штори!
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники