ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Інструкції

Зображення користувача admin.

Декорування за допомогою дроту, ниток і гачка

Чтв, 05/23/2013 - 19:00 -- admin

Сьогодні ми запропонуємо Вам розглянути ще один цікавий спосіб декорування, який дасть змогу створювати красиві та оригінальні чаші, абажури, пано та різноманітні прикраси. Якщо маєте навики в'язання гачком, то взагалі не повинно виникнути проблем при освоєнні цієї техніки. Але якщо цих вмінь нема - теж не варто опускати руки, нічого складного нема! Отже, викиньте все зайве з голови, залиште місце тільки справі, і - вперед, будемо створювати нові шедеври!

Зображення користувача admin.

Як прикрасити весільний коровай

Пон, 05/20/2013 - 23:46 -- admin

Коровай є одним з найголовніших елементів українського весілля. Тому якщо ви хочете аби ваше весілля запам’яталося надовго не тільки вам а й вашим гостям, то слід знати як правильно прикрасити коровай. Прикрасити коровай не важко якщо дотримуватися простиз правил: 

Зображення користувача admin.

Декупаж для початківців

Птн, 05/17/2013 - 17:27 -- admin

До нашого життя зараз увійшло модне французьке слово декупаж, що у перекладі на український позначає вирізування, це декоративно ужиткове мистецтво, з елементами якого всі ми знайомі з дитинства. Ще у дитячому садку та школі на уроках праці навчали аплікації, вирізуванню і приклеюванню фігурок, картинок, для того, щоб порадувати батьків листівкою, яка зроблена власноруч.

Зображення користувача admin.

Великодні писанки

Срд, 05/01/2013 - 17:56 -- admin

Здавна, за традицією, на Великдень ми готуємо великодні яйц, крашанки та писанки, а з недавніх пір ще й дряпанки і мальованки. На дряпанках орнамент видряпується голкою або металевим стержнем, мальованки ж розписуються фарбами за допомогою пензля. Фарбовані яйця символізують Воскресіння Христа. На Великдень, писанки прийнято дарувати своїм близьким та друзям. Також існував обряд обміну писанками між хлопцями та дівчатами. Юнак дарував дівчині писанку, якщо вона хотіла, щоб хлопець посватав, у відповідь також дарувала йому свою писанку.

Зображення користувача admin.

Оригінальні способи декорування великодніх яєць

Срд, 05/01/2013 - 17:52 -- admin

Яйця, пофарбовані лаком для нігтів? А чом би й ні! Ми всі знаємо про фарбування великодніх яєць в цибулинні або про дивовижне їх перетворення на писанки за допомогою воску та барвників. Чому б не спробувати який-небудь новий оригінальний метод? Ось перевірені способи для того, щоб урізноманітнити вміст великоднього кошика.

 
Декорування за допомогою лаку для нігтів
Якщо у вас в косметичці завалявся непотрібний або старий лак для нігтів, використовуйте його для прикрашання яєць! Таким чином ви отримаєте дуже інтенсивний колір і блиск. Пензликом для лаку, особливо тоненьким, ви зможете намалювати маленькі, витончені візерунки. Звісно, це яйце з макіяжем більше не придатне для їжі!
Зображення користувача admin.

Полімерна глина для початківців

Срд, 05/01/2013 - 16:26 -- admin

Кожна людина має необхідність реалізувати свої творчі здібності. Для багатьох це природна потреба. Але не завжди є можливості для цього. Тривале не задоволення природних потреб веде до внутрішніх конфліктів з цілим спектром негативних наслідків.

Творення не завжди матеріальне, письменникові, винахідникові, артистові не знадобиться жоден матеріал для творчості, якщо їх основний вид діяльності збігатиметься з їх талантом. Але якщо робота така, що в ній основне - це чітке виконання правил та інструкцій, а не пошук і створення чогось нового, то відкритим залишиться питання про додаткове заняття для душі. Обмеження в часі і засобах – одна з причин, чому це питання не вирішується.

Трафарети для віконних вітражів

Пон, 01/03/2011 - 19:35 -- Будячок

Ось знайшла на теренах інтернету трафарети на вітражі. Хочу поділитись.

angel.jpgВсе, що Вам потрібно для красивого малюнку:

 

 

1. Роздруківка самого малюнку

2. Ножниці, або скальпель

3. Рідкий сніг в балончику, або зубну пасту. 

 

Порядок роботи:

1. Роздруковуємо малюнок, який ми хочемо мати на вікні

2. Вирізаємо зсередини малюнок (тобто робимо з зображення пустоту, контор) 

3. Прикладаємо до вікна, прикріплюємо скотчом, або мильною водою

4. Замальовуємо пустоту снігом, яи розбавленою зубною пастою.

Сторінки

Підписатися на Інструкції

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники